Warehouse Supervisor

Gent | Warehouse | Magazijn | Peoplemanagement & operationele leiding | Logistiek
Jouw nieuwe bedrijf
Je komt terecht bij de Volvo Group, een wereldwijde speler die zich inzet voor het vormgeven van duurzame transport- en infrastructuuroplossingen voor de toekomst. Als First Line Manager werk je bij Service Market Logistics (SML), het grootste distributiecentrum van de Volvo Group wereldwijd. Hier bevind je je in het hart van de operaties, waar onderdelen van alle merken (vrachtwagens, bussen, bouwmachines en motoren) worden beheerd. Je draagt elke dag bij aan het leveren van het juiste onderdeel op het juiste moment aan klanten, waar ook ter wereld. De organisatie gelooft sterk in Lean en Agile werken, klanttevredenheid en peoplemanagement.


Jouw nieuwe rol

Als First Line Manager bij Service Market Logistics speel je een cruciale rol in het dagelijks management van een team in het magazijn. Je bent een échte peoplemanager die investeert in continue verbetering, kwaliteit, veiligheid en efficiëntie. Je bent de drijvende kracht achter de resultaten van jouw team en coördineert activiteiten efficiënt, zelfs bij wisselende omstandigheden. Je bouwt actief mee aan de toekomst van de logistieke operaties binnen de Volvo Group.

Wat je zult doen:
  • Peoplemanagement: zorgen voor de nodige opleiding, begeleiding en motivatie van jouw team.
  • Operationele Leiding: verantwoordelijk voor de dagelijkse operationele leiding en samenwerken aan het behalen van cruciale KPI’s: safety, quality, cost, delivery, environment en people.
  • Coördinatie: efficiënt coördineren en organiseren van de activiteiten bij wisselende omstandigheden.
  • Procesoptimalisatie: drijvende kracht voor het continu verbeteren van processen en resultaten.
  • Back-up Functie: optreden als back-up First Line Manager om andere teams te begeleiden, verantwoordelijkheden over te nemen en verschillende processen te leren kennen.
Jouw profiel
  • Leiderschap: je weet perfect hoe je een team moet coachen én begeleiden bij veranderingen.
  • Mindset: naast jouw people mindset breng je een gezonde dosis resultaatgerichtheid en organisatorisch talent mee.
  • Talenkennis: je bent vlot in het Nederlands en het Engels.
  • Tools: kennis van MS Office is een vereiste.

Wat je ervoor terugkrijgt
  • Salarispakket: een aantrekkelijk salaris met jouw eigen MyPay plan, wat je de vrijheid geeft om je loonpakket zelf vorm te geven (bv. leasewagen of -fiets).
  • Ontwikkeling: de mogelijkheid om jezelf te blijven ontwikkelen en te groeien.
  • Cultuur: een echt familiegevoel in een internationale omgeving, met focus op respect en verantwoordelijkheidsgevoel.
  • Faciliteiten: elke dag genieten van een heerlijke (en voordelige) maaltijd in het bedrijfsrestaurant.
  • Impact: dagelijks het verschil maken voor mens en natuur bij een toonaangevende speler in duurzaam transport.

Wat je nu moet doen

Geloof jij in peoplemanagement, Lean werken en klantentevredenheid? Wil je anderen laten groeien terwijl je jezelf blijft ontwikkelen? Dit is jouw moment om te stralen! Solliciteer nu en bouw mee aan de toekomst van transport bij de Volvo Group.


#LI-DNI
Pour plus d'information ou pour consulter d'autres offres d'emploi, merci de vous rendre sur le site de recrutement dédié.https://webmicrosites.hays.be/web/volvo
Cliquez-ici pour accéder à la Politique de confidentialité de Hays, qui vous apportera des informations détaillées sur la manière dont nous utilisons et protégeons vos données personnelles et vos droits relatifs à ces données.

Résumé

Type d'emploi
CDI
Secteur
Automotive
Lieu
Gent
Spécialité
Logistics
Salaire
Aantrekkelijk salaris met extralegale voordelen
Réf. :
1093091

Contacter un consultant

Contactez Maxime Rahier, le consultant en charge de cette offre d'emploi, situé à Ghent
Hays Ghent, Kortrijksesteenweg 1084

Téléphone: +32488154043

Numéro d'agrément 


VG 292/BUOSA W.INT.35 W.SO.35 


Brussels n° 00322-406-20121217 

Emplois similaires à Warehouse Supervisor

  • Supervisor Warehouse

    Gent | Leiderschap | Productive | People Management | Lean Manufacturing | 1109862
    GentCompetitief met extra legale voordelen
  • Operations Supervisor

    Supervisor | People manager | Gent | 1110388
    OostakkerCompetitief salaris met extra legale voordelen
  • Production coordinator

    Production | coordination | technical industry | Zaventem | at location | 1109779
    Zaventem3000-4000 bruto
  • Supervisor Logistics - 2 ploegen

    Gent | Supervisor Logistics | Shift Supervisor | Leidinggevende ervaring | NL/ENG | 2-ploegen | 1102058
    GentCompetitief salarispakket
  • Supply Chain Assistant

    Groeiende speler | Voltijds | Aantrekkelijke verloning | 30 verlofdagen | Thuiswerk | 1109257
    AalterAantrekkelijke verloning + 30 verlofdagen