Voor een van zijn klanten, een internationale en wereldwijd gekende speler binnen zijn branche in regio Aartselaar, kijkt Hays Office Professionals uit naar een ervaren Management Assistant. Het gaat om een vaste betrekking met mogelijkheid tot snelle opstart.
Jouw nieuwe rol
Als management assistant maak je deel uit van een team van verschillende management assistants. Samen ondersteunen jullie het management per departement en specialisatie. In deze positie zal je specifiek het management en het departement van Marketing & communicatie ondersteunen. Dit betekent dat je dagelijks instaat voor o.a. agendabeheer, vergaderingen inplannen en voorbereiden, vertaalwerk, voorbereiden van presentaties en rapporten, schrijven van interne nieuwsbrieven… Hiernaast ben je ook verantwoordelijk voor het travel management dat gaat van het boeken en organiseren van business trips, hotels en vluchten maar ook het voorzien van allerhande nodige reisdocumenten ook voor andere medewerkers uit het marcom team. Vervolgens sta je ook mee in voor het organiseren van events en seminaries in binnen- en buitenland, en neemt je ook het organiseren en opvolgen van klanten- en leveranciersbezoeken of seminaries in binnen- en buitenland voor je rekening. Tot slot fungeer je waar nodig als back-up voor een van de andere MA’s uit het team, en onderhoud je continu nauw contact met andere vestigingen wereldwijd.
Jouw profiel
Onze klant kijkt uit naar iemand met een eerste gelijkwaardige ervaring op zak, idealiter van minimum 2 jaar. Een hoger diploma, bachelor of master, is een must! We zoeken voor deze positie iemand die naast het Nederlands ook vlot het Engels beheerst, zowel mondeling als schriftelijk gezien dit de interne voertaal is. Daarenboven heb je een vlotte kennis van het hele MS office pakket, o.a. Word, Powerpoint, Outlook, Excel. Het spreekt voor zich dat we voor deze positie iemand zoeken die matuur, professioneel en discreet is. Een ware problem solver die organisatorisch sterk is en continu prioriteiten kan stellen. Daarnaast ben je ook communicatief sterk, zowel mondeling als schriftelijk, en ben je proactief. Je kan je aanpassen aan tal van situaties en toont je flexibiliteit en stressbestendig ten allen tijde.
Aanbod
Bij onze klant kom je terecht in een moderne en internationale omgeving waar je ruimte krijg voor verantwoordelijkheid en zelfstandigheid en de mogelijkheid om je zelf te kunnen ontplooien. Vanaf opstart krijg je een vast contract, aangevuld met tal van extralegale voordelen. Waar gewenst staan zij ook open voor een 80% invulling, mits waar nodig wat flexibiliteit aan de dag kan gelegd worden.
Solliciteer nu!
Herken jij jezelf en spreekt deze vacature van management assistant jou aan? Solliciteer dan rechtstreeks via onze website of via de button! In geval van vragen of extra info kan je contact opnemen met Katrien Kosik van Hays Antwerpen. #LI-DNI #1093562
Klik hiervoor de Hays Privacy Policy, waar u alles kunt lezen over hoe we uw persoonlijke gegevens gebruiken en beschermen, en wat uw rechten zijn.
Samenvatting
Jobtype
Vast
Sector
Other
Locatie
AARTSELAAR
Divisie
Office Administration
Salaris
2500-3500 bruto + extralegale voordelen
Ref:
1093562
Neem contact op
Contacteer Katrien Kosik, de consultant die deze vacature beheert, in Antwerpen