Quality Manager

Regio Aalst | Quality | Manager | kwaliteit | QA/QC | ISO | 1109921


Voor een internationaal, financieel sterk productiebedrijf in de regio Aalst zijn we op zoek naar een ervaren Quality Manager om productie- en kwaliteitsprocessen naar een hoger niveau te tillen.


Over de organisatie

Dit bedrijf maakt deel uit van een grote internationale groep. Je komt terecht in een technisch uitdagende omgeving met doorgroeimogelijkheden.


Jouw nieuwe functie

Als Quality Manager ben je verantwoordelijk voor het uitbouwen en verbeteren van het kwaliteitsbeheer.
Je zorgt voor meetbare kwaliteitsverbeteringen, succesvolle audits, minder afkeur en een sterkere samenwerking met leveranciers. Je draagt actief bij aan de betrouwbaarheid van de producten en de tevredenheid van de klanten.
Je analyseert processen, stuurt verbeteracties aan en zorgt voor een structurele daling van scrap en non-conformiteiten.
Daarnaast bouw je een robuust kwaliteitssysteem uit bij de leverancier en stimuleer je continue verbetering en naleving van de kwaliteitsnormen.

Jouw profiel
Je hebt bij voorkeur een hoger technisch of kwaliteitsgerelateerd diploma (bachelor of master) of gelijkwaardige ervaring.
Je hebt minstens 5 jaar relevante werkervaring.
Je hebt kennis van kwaliteitssystemen (ISO 9001, ISO 14001, …) en ervaring met kwaliteitscontrole.
Je kan je vloeiend uitdrukken in het Engels en Nederlands. Kennis van Frans en/of Spaans is een pluspunt.

Aanbod
Als Quality Manager krijg je een aantrekkelijk salaris, bedrijfswagen en uitgebreid pakket aan extralegale voordelen.

Heb je ervaring met quality management en ben je in staat om productie- en kwaliteitsprocessen naar een hoger niveau te tillen? Solliciteer online of contacteer Anja Lefever van Hays Engineering Gent via 09 266 11 93.

Heb je geen match met deze vacature? Contacteer me vrijblijvend voor andere passende opportuniteiten, of check onze openstaande jobs op www.hays.be. Een discrete behandeling van elke kandidatuur is gewaarborgd.

#LI-DNI
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Manufacturing & Production
Location
Regio Aalst
Specialism
Plant and Operations management
Pay
Aantrekkelijk salarispakket met wagen
Ref:
1109921

Talk to a consultant

Talk to Anja Lefever, the specialist consultant managing this position, located in Gent
Hays Gent, Kortrijksesteenweg 1084

Telephone: 09 266 11 93

Accreditation number 


VG 292/BUOSA W.INT.35 W.SO.35 


Brussels n° 00322-406-20121217 

Similar jobs to Quality Manager

  • Quality Manager Voeding

    Regio Roeselare | bachelor of master voeding | ISO, HACCP, BRC, IFS | 1109058
    Roeselare€ 3000 - € 4500 bruto/maand
  • Kwaliteitsmedewerker Voeding

    Regio Oostende | bachelor voeding (biochemie, agro) | kwaliteit | productie en administratie | 1110174
    Oostende€ 2300 - € 2800 bruto/maand + Extralegale Voordelen
  • CAR-T Production Supervisor

    Manufacturing I GMP I Leadership I operations I Production I English I Ghent | 1108337
    ZwijnaardeA contract of indefinite duration and an attractive salary package complemented
  • Rechterhand Kwaliteitsmanager

    Regio Ieper | bachelor of master voeding | IFS, BRC | productie | 1108232
    Lo-Reninge€ 3500 - € 5500 bruto/maand + extralegale voordelen
  • Kwaliteitsmanager voeding

    Regio Roeselare | bachelor of master voeding | IFS, BRC | productie | 1109748
    Roeselare€3500 - €5000 + extralegale voordelen