Over de organisatie
Je komt terecht in een bekend bedrijf in Zaventem actief in een technische sector Het marketing team bestaat momenteel 2 personen waarvoor ze uitbreiding zoeken voor een derde persoon. Op maandelijkse basis heb je ook meetings met collega’s uit andere landen om best practices te delen. . Je werkt 39 uren per week in een flexibel uurrooster waarbij je kan starten tussen 7u30 en 9u. Dagelijks kan je stoppen vanaf 16u of vrijdag al vanaf 15u. Na een uitgebreide opleiding is er ook 1 dag thuiswerk mogelijk.
Jouw nieuwe functie
Als Junior Digital Marketing Officier ondersteun je het marketingteam bij het uitbouwen van onze digitale aanwezigheid. Je krijgt een gevarieerd takenpakket waarbij contentcreatie, social media en digitale marketing centraal staan. Je werkt nauw samen met interne collega’s, productspecialisten en internationale marketingteams.
Je speelt een belangrijke rol in het creëren van audiovisuele content voor de marketingkanalen.
- Je produceert productvideo’s en tutorials van A tot Z: scripting, filmen, montage en nabewerking in samenwerking met de productspecialisten.
- Je maakt video-opnames tijdens interne events zoals job days.
- Je werkt mee aan digitale content rond beursstanden
- Je bewerkt video’s en creëert aantrekkelijke content voor digitale kanalen.
- Je denkt mee over nieuwe formats en creatieve manieren om producten en toepassingen visueel te presenteren.
Bovendien ondersteun je bij het beheren van de social media kanalen.
- Je plant en publiceert social media posts volgens het bestaande social media plan.
- Je analyseert de resultaten van campagnes en posts en rapporteert de belangrijkste data en inzichten.
- Je helpt mee om de online zichtbaarheid verder te versterken.
Op termijn is het ook mogelijk dat je meer betrokken zal geraken bij het beheer en onderhoud van de website. Je krijgt de ruimte om nieuwe ideeën voor digitale content of marketingacties voor te stellen en uit te werken. Eigen projecten die bijdragen aan hun digitale marketingstrategie zijn altijd welkom.
Jouw profiel
Voor deze job als Junior Digital Marketing Officer, gaat Hays op zoek naar kandidaten die
- Die vlot communiceren in het Frans. Daarnaast heb je ook een goede kennis Nederlands en Engels
- Over een eerste relevante werkervaring binnen (digitale) marketing beschikt.
- Gemotiveerde schoolverlaters met een Bachelor Marketing of Communicatie komen ook in aanmerking.
- Je hebt kennis van marketingtools zoals Adobe Premiere Pro en After Effect.
- Kennis van Google Analytics is ook een groot pluspunt om de rapporteringen te trekken.
- Tenslotte ben je sociaal, collegiaal en leergierig. Je bent creatief en toont initiatief door zelf met nieuwe ideeën te komen
De arbeidsvoorwaarden
Voor deze job als Junior Digital Marketing Officer kan onze klant een snelle opstart aanbieden via interim optie vast. Daarnaast ontvang je ook
- Een aantrekkelijke verloning volgens ervaring
- Maaltijdcheques: 8 euro per dag
Vanaf het vast contract komen er nog andere (extralegale) voordelen bij zoals
- Groepsverzekering
- Hospitalisatieverzekering
- Ambulante zorgen
- Tandverzekering
- …
Solliciteer direct op deze vacature
Heb je interesse in deze job? Solliciteer dan snel online en stuur ons je cv, of bel ons op voor meer informatie.
Is deze job niet helemaal wat je zoekt, maar ben je wel op zoek naar een nieuwe functie? Aarzel niet om ons te contacteren voor een vertrouwelijk gesprek over je carrièremogelijkheden.
#LI-DNI