Medewerker Personeelsplanning & Administratie

Wijnegem | Medewerker Personeelsplanning & Administratie | Met basiskennis Duits
Jouw nieuwe functie
Heb je reeds ervaring in het plannen van personeel? Super! Dan kan je meteen aan de slag als Personeelsplanner, waarbij je verantwoordelijk bent voor het inplannen van de bemanningsleden van schepen. Je staat in voor een vlotte communicatie tussen het kantoor en de schepen.

Heb je nog geen ervaring met personeelsplanning? Geen probleem! Dan kan je starten als administratief medewerker. Je bent dan verantwoordelijk voor alle zaken die dienen te gebeuren als voorbereiding op een aanwerving. Dit gaat van het ingeven van het vaarboekje, het CV en de vaarlicenties in het systeem tot het afnemen van referenties. Je zorgt ervoor dat de vaarlicenties in orde zijn en dat de bemanningsleden op het juiste moment hier opleidingen voor volgen. Verder sta je dagelijks in contact met de collega's in Luxemburg, waar het opmaken van de contracten gebeurt. Tot slot, wanneer alle administratieve voorbereiding rond is, geef je alles door aan de collega’s van de planning of plan je zelf de bemanningsleden in.

Jouw profiel
Hays Antwerpen is op zoek naar een enthousiaste teamplayer die een basiskennis Duits heeft. Het is noodzakelijk dat je deze taal eigen bent om met de bemanningsleden te kunnen communiceren. Een bijkomende kennis van Engels is een groot pluspunt! Je hebt een relevant bachelor diploma of beschikt over voldoende ervaring. Verder ben je stressbestendig en kan je goed werken onder druk van deadlines. Je werkt graag in team, maar kan ook zelfstandig werken wanneer nodig. Vanwege het planmatige element van deze functie is een sterk organisatorisch vermogen vereist. Het bedrijf is slecht bereikbaar met het openbaar vervoer dus het bezit van een eigen wagen is een groot pluspunt, tenzij je in de buurt woont en met de fiets of te voet kan komen.

Over de organisatie
Het bedrijf is een rederij met bijna 40 eigen tankschepen. Er heerst een toffe werksfeer waar collegialiteit en een goede teamgeest belangrijk zijn.

De arbeidsvoorwaarden
Je komt terecht in een klein en fijn team waar open communicatie erg belangrijk is. Er is ruimte voor een gezellige babbel maar er wordt hard gewerkt. Er wordt een aantrekkelijk loon geboden, aangevuld met extralegale voordelen zoals maaltijdcheques, hospitalisatieverzekering, groepsverzekering en ecocheques.

Solliciteer direct op deze vacature
Heb je interesse in deze vacature? Solliciteer dan snel online of contacteer onze consultant Hanna Hens voor meer informatie.

#LI-DNI
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Other
Location
Wijnegem
Specialism
Office Administration
Pay
€2000-€3300
Ref:
1107264

Talk to a consultant

Talk to Hanna Hens, the specialist consultant managing this position, located in Antwerp
Hays Antwerp, Noordersingel 23 C4

Telephone: 032027989

Accreditation number 


VG 292/BUOSA W.INT.35 W.SO.35 


Brussels n° 00322-406-20121217 

Similar jobs to Medewerker Personeelsplanning & Administratie

  • Payroll Officer (met 12 adv-dagen en thuiswerk)

    Brasschaat | Payroll Officer | Gezondheidssector | Fulltime of 4/5e | NL-FRA | Vast contract | Thuiswerk
    Brasschaat€3600 - €4200 bruto + voordelen
  • HR Officer soft + payroll (part-time 26-30 uur)

    Kontich | HR Officer soft + payroll | Hechte KMO met tof niche product | NL-ENG | Vast contract | Deeltijds
    Kontich€2800 - €4000 bruto (FT)
  • Payroll Specialist

    Diegem | Payroll Specialist | Payroll en HR-administratie | FT | Lid van een Benelux HR Team | Vaste Contract
    Diegem€2900-4400/mnd
  • HR Manager

    Verrebroek | HR Manager | BC & WC | Payroll optimalisaties | Comp&ben | HR projecten | 1105314
    Verrebroek€6000 - €7500
  • Total Rewards Specialist

    Total Rewards Specialist | Zellik | Change | 1107878
    ZellikAantrekkelijk salaris met volledig pakket, inclusief wagen en bonus